1966 yilinda Denizli Çal ilçesi Kocaköy Köyünde dogdu. ilkokulu köyünde, orta ve lise tahsilini Isparta Gönen Ögretmen Lisesinde tamamladi.
Ankara Üniversitesi, Egitim Bilimleri Fakültesi, Rehberlik ve Psikolojik Danismanlık bölümünde lisans egitimini tamamladi.
Yurdun cesitli yerlerinde uzun yillar psikolojik danisman olarak görev yapti, bu birikimlerinden yararlanarak alaniyla ilgili Başarılı Cocuk Yetistirmenin Sirları isimli bir kitabi yayinlandi. ilkokulun baslarindan itibaren yakin çevresinden yörede yaşamis kahramanların, zeybeklerin yasam hikâyelerini dinlemeye, ortaokulun baslarindan itibaren de tarihi kahramanlarla ilgili arastirmalar yapmaya basladi. Yatili okulun yalnizlık fisildayan soguk duvarlarindan ve ortamindan, yurdun dört bir tarafinda yasamis halk kahramanlarının, efelerin ve tarihi kahramanların, insanı dag bayir dolastirip, maceradan maceraya sürükleyen hikâyelerini okuyarak kurtulmaya çalisti. Bu birikimlerinden beslenerek, Kurt Hüseyin, Kurt Hüseyin Çanakkale Ateşinde, Kuvva Kartalı isimli üç romani ve Mustafa ile Kemal isimli bir cocuk romani yayinlandi. Yazar yayimlanan bu romanlarindan sonra çalismalarini, Türk tarihinde derin izler birakmis kahramanlarin yasam hikâyeleri üzerine yogunlastirdi.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR