KAYIP YILDIZIN IŞIĞI 2
KAYIP YILDIZIN IŞIĞI 2

KAYIP YILDIZIN IŞIĞI 2

Fiyat : ₺130,00

Kayıp Yıldızın Işığı, bir kadının hikâyesidir. Bedeninde iki farklı ruhu hisseden ve yaşayan bir kadının hikâyesi… İçinde gizlenen güçlere ulaştığında sadece bir insan olmadığını fark eder. Aldueren ne insan, ne de erdemli ırk diye bilinen Bradhelindir. İki kimlik arası gidip gelirken ruhsal olarak kimi zaman çöker, kimi zaman dirilir. İşte dostlar bu günler içindir.
 
"Ne saf iyilik, ne de saf kötülük vardır. Dünya tüm bu güçlerin dengesi altındadır. Sadece zaman zaman denge bir yana doğru eğilerek bozulur. İyilik ve kötülüğün dengesi üzerine kurulmuş olan evrende, ne kötülük yok olacak, ne de sonsuza dek iyilik hüküm sürecek. Biz sadece kötülüğün bir neferi olan iblisi yok ederek ancak iyilik ve kötülük arasındaki dengeyi sağlayabiliriz işte bizim yapacağımız şey de bu kardeşim… Aldueren.
Erdemli sayılanlar bile hata yapar. Bazen tüm dünyayı felakete sürükleyenler en bilgili görünenler değil midir? Çünkü iyilik ile kötülük arasında sadece ince bir çizgi vardır.”
 
Saklanarak yaşayan Kelt topluluğunun parlak karakterleriyle şaşırtıcı bir yolculuğa hazırsanız yıldızın ışığının peşine takılın...

:
Yayın Tarihi: 05.05.2023
ISBN: 9786258054927
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 300
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 21 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR